Voop Cosmetics

Hakkımızda

New

Hakkımızda

VOOP Cosmetics, doğal ve etkili cilt bakım ürünleri sunan bir markadır. Ürün yelpazemiz arasında yüz temizleme jelleri, tonikler, serumlar, nemlendiriciler ve maske ürünleri bulunmaktadır. Şirketimiz, cilt sağlığına odaklanarak, güvenli ve doğal içerikler kullanarak kaliteli ürünler üretmeye önem vermektedir.

Kaliteli ürünlerimiz, GMP ve ISO 22716 Kozmetik İyi Üretim Uygulamaları sertifikalı tesislerde üretilmektedir. Ürünlerimizin formüllerinin geliştirilmesinde bilimsel araştırmalardan yararlanırken, doğal bileşenlerin gücünden de ilham alıyoruz.

VOOP Cosmetics olarak, müşterilerimizin cilt ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlıklı bir cilt bakım rutini sunmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ürünlerimizin etkisini ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak geliştirmeye odaklanıyoruz.

Bizimle birlikte, doğal ve etkili cilt bakım ürünleriyle cildinizi besleyebilir, yenileyebilir ve koruyabilirsiniz. Kalitemize ve güvenilirliğimize olan bağlılığımızla, sizlere en iyi cilt bakım deneyimini sunmayı hedefliyoruz.

Fresh Types
Floral Types
Oceanic Types

Our Achievements

Black scabbardfish vimba, beaked salmon sandroller, firefish silver driftfish, golden dojo finback cat shark central uhylise

200 K

Cosmetics Sold

600 K

Happy Clients

122

Countries

10 K

Employees

Videoyu oynat

Our team

Mosshead warbonnet queen triggerfish black bass scissor-tail rasbora–great white shark driftfish carpetshark swamp-eel rice eel

Mika Boosters
Product Manager
Huanita Concha
Service Manager
Pier Goodman
Chief Manager
Ellen Johnson
Office Head
Make

Find Your Beauty Guide

Cosmecos is committed to cruelty-free product formulation, & testing.