Voop Cosmetics

Sık Sorulan Sorular

Tüm ürünlerimizin SKT bilgileri ambalaj üzerinde belirtilmektedir.

Ürünlerimizi direkt ışığa ve sıcağa maruz kalmadan normal oda koşullarında muhafaza edebilirsiniz.

Red Peeling Serum ve Manicure & Pedicure ürünlerimizin kullanım şekillerinde belirttiğimiz üzere uygulama sonrası durulama gerekmektedir. Diğer ürünlerimizde durulama gerektirmemektedir.

Red Peeling Serum ürünümüz temiz ve kuru cilde göz çevresi haricinde nazikçe uygulayınız. Gece uygulanması ve uygulamalar arası en az 3 gün olmak şartıyla haftada 2 kez kullanımı tavsiye edilir. Cilt üzerine uyguladıktan sonra maksimum 5-10 dk arasında durulamanız gerekmektedir.

Cilt tonikleme adımı cildi temizlemek kadar önemlidir. Ciltte olan küçük gözeneklerden geçerek cildin derinlemesine arınmasına yardımcı olmaktadır. Tonik cildi besleyip onardığı için rutinlerimizde yer verdiğimiz önemli adımlardan biridir.

Ürünlerimizde kullandığımız hiçbir maddelerde hayvansal içeriğe sahip değildir.

Ürünlerimiz vegan, temiz içerikli olduğu için vegan kullanıcılarımız gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

VOOP Cosmetics olarak ürünlerimizin kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmesine kesinlikle karşıyız. Kullandığımız ürünlerin içerikleriyle ilgili bilgileri paylaşıyor ve can dostlarımızı düşünüyoruz.

Hamilelik dönemi özel bir dönem olduğu için doktor tavsiyeniz ile ilerlemeniz daha doğru olacaktır. Cilt bakım ürünlerimizde asitli bileşenler olduğu için kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Ürünlerimiz ciltte tüylenme yapmayacak şekilde formüle edilmiştir.

Retinol, cildi güneşe karşı hassas hale getirebilir. Retinol güneş ışığındaki UV ışınlarına karşı koruma sağlamaz. Ayrıca hücresel yenilenme sürecin gece daha aktiftir. Retinolde bu süreci desteklerek cildin yenilenme yeteneğini arttırır. Retinolü gece kullanmamız önemlidir.